175

Складання таймінгу

Складання таймінгу

Навіщо потрібен таймінг-план?

Таймінг-план весілля  потрібен для того, щоб воно пройшло за планом і всі події не нагромаджувалися хаотично, а перебували під контролем. Також це допоможе Вам не збожеволіти в свій весільний день 😉

Склавши таймінг, Ви зможете побачити всю картину: чого не вистачає, що потрібно доопрацювати, яких підрядників додатково залучити і т.п.

Складання таймінг-плану – це довга та трудомістка процедура, але зусилля того варті! Якщо чітко спланувати час – то істотно знижується ймовірність накладок та форс-мажорів.

Що включає таймінг-план весілля?

В ньому відображається:

Вся інформація заноситься в таблицю, щоб легко і зручно орієнтуватись.

За 2-3 місяці до весілля складається приблизний таймінг-план. За 2 тижні він уточнюється, коригується та вносяться поправки. За 2-3 дні до свята остаточно перевіряється, узгоджується з усіма підрядниками.

В ідеалі таймінг-планів має бути декілька: один детальний для весільного організатора або координатора, інші – загальні для нареченої, нареченого, батьків (якщо потрібно).

Якщо хочете, щоб Ваше весілля стало яскравою подією без форс-мажорів і клопоту, тоді не пошкодуйте часу – складіть таймінг. Якщо ви хочете, щоб все пройшло на найвищому рівні – зверніться до професіонала!