139

Постановка першого танцю

Постановка першого танцю

Перший весільний танець – одна з найяскравіших частин весілля! Кожна пара мріє, щоб танець виглядав легким, гарним і, звичайно, здивував гостей! Проте, стикаючись з таким тільки 1 раз в житті, Ви не знаєте, який хореограф буде кращим для Вас, яку музику вибрати, спецефекти до танцю і взагалі, як повинні проходити заняття. Тому на цій сторіночці я Вам розповім – хто такий “хороший хореограф” і як повинна проходити постановка першого танцю!

banner5

Як вибрати хореографа?

Раджу вибирати хореографа за рекомендаціями та відгуками. Дуже важливо, щоб хореограф Вам подобався як людина! Якщо Вам тяжко спілкуватись – Ви будете надто стримані або надто сором’язливі або ж надто нервові! Хороший хореограф – людина творча, тому вже на першому занятті повинен знайти підхід до Вас та спільний погляд на Ваш перший танець!

Друге – Ви можете переглянути відео постановок вашого хореографа. Але тут вже не завжди гарна постановка буде означати “добрий хореограф”, тому що не у всіх молодят однакові здібності до танцю. Ще один фактор – переживання на весіллі – хореограф може бути професіонал, але молодята занадто переживали! Також бувають хореографи-дресерувальники 🙂 – це я особливо не люблю, тут молодята наче і танцюють добре, але емоцій на “-5”, ще й рахують “раз-два-три” під час першого танцю!

Тому питайте знайомих – де вони займалися, спілкуйтесь у соцмережах з випускниками хореографа – як хореограф з ними працював, чи можуть вони його рекомендувати?

Скільки часу триває навчання та як проходять заняття?

Традиційна постановка першого танцю – це класичний або віденський вальс, що доповнений різними елементами – в середньому навчання триває 5 занять. Урок зазвичай триває годину. Не раджу, особливо на перших уроках, займатись більше, бо інформація не запам’ятовується, Ви втомлені і запалу йти на друге заняття немає [особливо в нареченого :)]! Якщо Ви не хочете танцювати вальс – для постановки вистачить 2-3 заняття. Інші види танців (румба, танго, бачата) можуть тривати 6-8 занять.

Тепер знову повернемося до “хорошого хореографа”. Якщо Вас змушують на перше заняття, дівчата, брати весільні туфлі – втікайте звідти!!! Ви уявіть, ніколи не танцюючи вальс, Ви вбуваєте свої білосніжні туфельки і тут починаєте наступати один одному на ноги, обтирати взуття і так далі! Перші заняття раджу займатись в зручному, низькому взутті, пізніше вбувайте каблучок, але не весільний, на останні – беремо весільне взуття обоє. Не забувайте, що весільні туфельки треба розношувати!

Також раджу на останніх заняттях танцювати в колечках, що вдівають під весільну сукню та можна чіпляти фату(хустинку, шарф), особливо якщо постановка складна!

banner3
banner2

Як вибирати музику до першого танцю?

Тут є два варіанти. Перший – Ви вибираєте музику, яка Вам подобається і вже безпосередньо з хореографом обговорюєте, чи вона підійде під перший танець, чи зможете ви по музиці зрозуміти Коли і Що маєте танцювати. Не раджу вибирати аж надто популярну музику, що в тренді цей рік, оскільки переглядаючи ваше відео через декілька років, Вам вже не так сильно буде подобатись ця музика.

Другий варіант – Ви приходите на уроки танців, вивчаєте вальс, і вже залежно від того, як Вам краще вдається танцювати – повільніше чи швидше, вибираєте і музику.

Зі свого досвіду знаю, що часто наречені приходять з повільною музикою, бо кажуть, що не вміють танцювати, а вивчивши вальс – розуміють, що під швидку музику їм танцювати зручніше! Все ж таки, вибирати Вам!

 

Яка вартість занять?

Вартість занять коливається від 150 до 250 грн. Ціна залежить від професійності хореографа, від годин коли займаєтесь (вечірні години дорожчі) та від приміщення.

Особливо раджу перепитати хореографа, чи є в приміщенні дзеркала. Все ж таки, дивлячись в дзеркало – Ви можете бачити не тільки свої помилки чи партнера, Ви також бачите як виглядає композиція, чи всі рухи є гармонійними.

Також попросіть хореографа зняти відео, коли постановка або частина постановки вже готова. По-перше, переглянувши відео, Ви легко згадаєте постановку і таким чином швидше вивчається танець весільний танець. Другий момент – Ви, знову ж таки, бачите свої помилки, що саме Вам не подобається в танці і наступного разу можете це змінити.

Відео мої постановок першого танцю ви можете переглянути на каналі YouTube або в альбомі VK!