Ольга і Тарас

Ольга і Тарас
ТАКІ РІЗНІ І ТАКІ СХОЖІ!

Історію кохання розповідає Ольга:

“Тарас був першим дружбою, а я гостею зі сторони нареченої. Вся молодь сиділа за столом молодят, тому ми опинились неподалік одне одного. Спочатку просто обмінювались поглядами, а потім почались перші співи. Тараса зачепило, що увага гостей прикована до дівчинки, котра знає так багато пісень і він вирішив довести, що знає їх не менше. Так влаштувався імпровізований батл у піснях. Потім довгі розмови про життя, наш перший танець. Перші іскри….І вже з весілля ми поїхали першою електричкою до Львова разом. Коли переглядали весільне відео друзів – чітко помітили, які погляди ми кидали одне на одного, як ніжно танцювали і хто на кого першим звернув увагу.

А згодом були перші побачення, перші поцілунки. Навіть перше розставання. Яке протривало аж цілих вісім годин. Проте змінило нас назавжди. Саме тоді 23 лютого все стало на свої місця….Вперше було свідомо сказано – я Тебе кохаю і ніколи нікому Тебе не віддам.

Переломним моментом також став мій перший похід в гори… Довелось ламати себе фізично та психологічно. Як і Тарасу на емоційному рівні. Бо в мене здавали нерви, я відмовлялась після денного підйому йти далі, переконувала що все, я не зможу… Тільки його шалена віра в мене та спокій зовнішній давали сили йти… Краєвиди Боржави, моя перша в житті підкорена гірська вершина Великий верх, сльози перемоги над собою та неймовірні емоції довели, що варто довіряти коханому у найскладніші моменти. Одинадцятого травня під час прогулянки в Стрийському парку, після емоцій попереднього вчорашнього знайомства з обома родинами (на день матері), почали говорити про можливе весілля…щоб можливо на 2016 рік на зиму чи весну планувати… Але Тарас сказав, що це занадто довго чекати і ми попередньо вирішили на осінь 2015…отак без освідчення, просто під час звичайної прогулянки… 28 травня Тарас влаштував романтичну вечерю, на яку завів мене з заплющеними моїми очима, в оточенні свічок та розкішних квітів, запросив на танець під ОЕ “Така як Ти”. Я без задньої думки танцюю і посеред пісні коханий починає говорити наскільки він щасливий, наскільки я змінила його, відкрила його серце для любові, подарувала щастя та тепло, опускається на коліно і запитує чи стану я його дружиною…одягає каблучку… Море сліз від щастя, моє “так” і земля з-під ніг…”

А ось Тарас розповідає іншу історію… Дивимось!

FILM Great Gatsby from Yarets Studio on Vimeo.