Wedding weekend

Wedding weekend

Wedding weekend став справжнім святом серед зими! Саме перед днем закоханих творилася світла казка для наречених. А для однієї пари цей день став особливим!

Студія весільного декору та флористики “Меланж” організували семінар для наречених, на якому молодята познайомились з професіоналами різних сфер: весільний декор, флористика, відео, фотографи, зачіска та макіяж, весільні сукні, хореографи першого танцю, звук, світло, словом, все, що стосується весілля!

Wedding weekend – це унікальна подія, оскільки тут наречені мали змогу не тільки дізнатись про роботу професіоналів різних сфер, тут вчилися як планувати хороше, сучасне весілля, дізнавалися, яку  розважальну програму створювати та які деталі врахувати, щоб весілля стало унікальним та запам’яталося всім гостям!

А для однієї пари цей вечір став особливим!
Не зважаючи на те, що весілля закохані планують святкувати у липні, в цей день наречений підготував для коханої дуже неочікуваний подарунок!
Саме Вона стала нареченою, яку вибрали для пробної весільної зачіски, саме Їй запропонували пробний макіяж, так, і саме для Неї були підібрані кращі весільні сукні від “Білого ангела”!
Коли дівчина приміряла сукні, в залі діялось щось неймовірне: згасло світло, змінювались декорації, запалювались свічки та готувалась… вечірня церемонія складання обітниць!
Так, це справді був надзвичайний момент! Не очікуючи такого, наречена трохи розгубилась, але її розгубленість додала ще більшої ніжності та романтичності моменту.
В цей момент Вони обіцяли кохати один одного вічно, підтримувати та дарувати щастя не зважаючи ні на що…💖

Думаю, що це свято запам’ятається всім, особливо, нашій ніжній та чуттєвій парі!

Дуже вдячна агенції “Меланж” за організацію такого свята та можливість донести нареченим красу першого танцю!
Ведучими вечора були дуже яскраві та веселі хлопці – Андреас & Моськін!
За чудові фото завдячую Олександрові Гливі!
Моє чарівне платтячко від бутіка “Білий ангел”.
А красивий ролик від E-MOTION prodaction!
Приймав – готель “Жорж”!