Wedding Festival 2016

Wedding Festival 2016

Наймасштабніша виставка року, найбільш очікувана подія весни, найкрасивіше свято року – це Lviv Wedding Festival! Така кількість красивих декорацій, яскравих ведучих, драйвових гуртів, вражаючих шоу-програм та найкрутіших професіоналів збирається тільки тут!

Виставка Lviv Wedding Festival відбувається щороку в передвесільний сезон. Це ще одна подія, де наречені мають змогу поспілкуватися з професіоналами весільної сфери, знайти найкращих підрядників на своє весілля, вибрати красивий декор чи спробувати смачненькі столи. А окрім того – це свято подарунків, знижок та акцій! Кожна агенція старається долучитись до свята подарунками, тому жодна пара не вийшла з виставки без приємної знижки, подарунка, чи, навіть, організації весілля “під ключ”!

Мені теж було дуже приємно спілкувати з Вами, розповідати про деталі підготовки першого весільного танцю, про координацію весілля та важливість  складання таймінг-плану! А ще приємніше було зустрічатись з своїми випускниками та приймати слова вдячності!)
Також вітаю щасливчиків, які отримали від мене знижку 30% на координацію весілля! Хто не зміг відвідати виставку, а хоче отримати приємний подарунок – поспішіть, до кінця березня від мене діє особлива акція!

Отож, дякую за організацію надзвичайного фестивалю агенції “Mopis”!
За такий гарний репортаж вдячна чудовому фотографу Василю Шевчуку! Хто шукає фотографа на весілля – рекомендую, адже це людина з дуже глибоким відчуттям та незвичайним баченням фотографії, його фото можна переглянути на його сайті!
Також слова подяки для студії “DecoRicco”, які допомагали оформлювати нашу невеличку зону!

Хто ще не встиг побувати на такій масштабній подія як Lviv Wedding Festival – щиро раджу не пожаліти часу і наступного року обов’язково відвідати!
А я вже чекаю з нетерпінням наступної виставки! 😉😉🙂

 

Wedding Festival 2016 from BeautifulDay on Vimeo.