Весілля Оксани та Віталія

Весілля Оксани та Віталія

Оксана та Віталій – це неординарна, дуже модерна та креативна пара! Таким мало б і стати їхнє сучасне весілля!
Для створення казки – недостатньо мати хорошу ідею чи крутих спеціацістів, потрібно ще й відважних наречених!
Наші ж молодята були відкритими до будь-якої ідеї, навіть найшаленішої! Саме тому це свято відбулось на найвищому рівні!

Наше сучасне весілля готувалось декілька місяців, була обрана найкраща локація – Kavalier Boutique Hotel. Ми підбирали кращих спеціалістів, де критерієм був не тільки професіоналізм чи вміння працювати в команді, для нас було важлимив, щоб кожен з підрядників зумів пройнятись тою атмосферою, яку ми хотіли створити!
І справді, команда в нас була чудова:
Організація: Andreas & Moskin Wedding Company
Координатор весілля: Марія Салига
Декор: агенція весільного декору та флористики Меланж
Відео: Микола Походжай
Ведучі: Andreas & Moskin
Фото: Уляна Кіраль та Богдан Мілєвич
Музична група: Lux Band

На стадії створення концепції свята, ми розуміли, що весілля у Львові – це дуже традиційне дійство, де для гостей, а особливо родичів важливими є багато моментів, які ми звикли бачити на кожному святкуванні. А сучасне весілля – це нешаблонне, неординарне свято! Тому найтяжчим моментом, думаю, було переконати родичів молодят, що свято може відбуватись не за шаблоном!
Ми відмовились від стандартного сценарію, традицій, ми створили таку програму, де гості дивувались кожної миті, всі були зацікавлені, ініціативні, тут кожен став частинкою нашого весілля! Я впевнена, що дуже скоро кожна пара захоче бачити своє свято неординарним!
Тепер я знаю, що не важливо, яка локація вашого весілля:  Львів, Івано-Франківськ, Трускавець, Моршин, Стрий, Дрогобич, Калуш чи Долина. Головне – це ваша готовність до креативу, відкитість. А далі справа за нами!