Дмитро & Євгенія

Дмитро & Євгенія

23 червня 2017 в мене дзвінок:
– Маріє, ви займаєтесь організацією весіль?
– Так,.. доброго дня!) А коли весілля?
– 14 липня! В нас є три тижні!
– Гаразд, а що вже замовили?
– Ресторан 
Таким дзвінком почались три тижні шаленства.  Дзвонила мама, яка живе не у Львові (Харків, якщо не помиляюсь), а наречені живуть у Франції. Їх мрія – це подорож, подорож на своє весілля! У подорож потраплять також гості, які приїдуть з різних міст України, а також з Франції! 
Так воно і сталось – це була чудова та водночас шалена пригода!

Ідея полягала в тому, що гості потрапляють в подорож, а головна її подія – весілля! Проте, цим ми не хотіли обмежуватись!
Важливо було передати і атмосферу Львова, показати приїжджим місто, а також акцентувати на тому, що чи-не-найбільше захоплення наречених – це мандри! 
Як найкраще відчути місто, якщо не пожити в його серці? Багато складнощів для організаторів та молодят, але точно захоплююче для гостей було поселитись у квартирах старого Львова!  Також неймовірним було вінчання в одному з найстаріших храмів Львова! А після вінчання всіх було запрошено посмакувати львівську каву 
На самому ж святі – гості отримували посадкові квитки, що вели до різних країн-столів! Бачили б ви, яка це була атракція!)) За столами на кожного чекала маленька валіза (солодкий подарунок) 
А деталі декору – це цікаві дрібнички з різних куточків світу, що молодята привезли з собою! 

Найперше ми почали збирати команду, яка обслуговуватиме весілля. Нюанс перший – на зустрічі часу не було, та й фізично ми не не могли цього зробити (тільки он-лайн спілкування). Відповідальність за те, чи зможуть наречені провести свій весільний день саме з тими людьми – ми з Оксаною взяли на себе. Молодята вибирали тільки по роботах (фото, відео). Рада, що ми не помилились!
Проте нюанси були: у весільний ранок виник момент “притирання”, звикання чи порозуміння – власне, через те, що не було попередніх зустрічей. Це зайняло час – такий дорогоцінний у весільний день.

  З ведучим було досить складно. В стислі терміни знайти людину, що вестиме двома мовами. Це мав бути дуже виважений, професійний, з не простим гумором ведучий! І він мав написати сценарій за один вечір! Так-так 
Попередньо було сплановано, що наречені приїдуть за день до весілля. Все розписано буквально похвилинно: попередня зачіска, макіяж, манікюр, зустрічі, примірки та час на останні покупки.
Але… рейс затримують 
Все, що було заплановано на день перед весіллям ми просто відміняємо! Примірку пенюарів – переносимо на ранок Наречена встигає тільки на манікюр!
О 23.00 – зустріч з ведучим! Добре, що є такі професіонали як Максим Діденко – коротко, чітко, враховано всі побажання!
00:30 – бажаємо з Oksana Svatko “солодких снів”, а самі йдемо складати бонбоньєрки та решту дрібниць, які наречені привезли з Франції!
На годиннику – 5:30. 1,5 год сну і до роботи! 
А далі – як у казці! Якщо кожен знає свою справу – то все працює як швейцарський годинник! Скатертинки прасувались, букети складались, відео знімалось, ііі… їх очі горіли!


Організація весілля і координація – Марія Салига та Оксана Сватко 
Ведучий – Максим Діденко
Фото – Stepan Yarko
Відео – GOODzyk production. Your wedding and family films
Музика – SARAFAN BAND

Ресторан – Вілла Австрія