Як вибрати весільного фотографа?

Як вибрати весільного фотографа?

Коли наречені потрапляють у широке та бездонне море весільної фотографії, часто виникає проблема вибору весільного фотограф. Справді, цей ринок зараз переповнений фотографією різного типу та фотографами різного формату. Отож, декілька простих порад, які допоможуть Вам зрозуміти, яку саме фотографію  Ви хочете зберегти з дня вашого весілля.

Думаю, що для початку Ви маєте побачити чи уявити себе у весільному вбранні і на весільних фото. Уявіть, чи змогли б Ви позувати, якби зйомка була б, наприклад, у жартівливому стилі. Подумайте, можливо, Вам більше підходить романтичний стиль і краще вибрати зйомку на березі річки чи в гарному парку, чи, можливо, Вам до душі фото “з перцем” – і Ви підете в деякий атмосферний ресторан?

Також варто знати, що існують різні види зйомки – репортаж або постановка. Фотографи радять поєднувати їх, щоб деякі фото були “живими”, так би мовити “в русі” – на таких світлинах Ви будете справжніми, такими як в житті. Для того, щоб показати деталі Вашого образу, весільного вбрання більше підійдуть постановочні фото – це вже справа майстерності фотографа.

Дуже важливо правильно вибрати місце і для весільної прогулянки. Подумайте, чи буде Ваш образ гармонізувати з атмосферою місця зйомки. Щоб зрозуміти, що саме Вам підійде – виберіть декілька фотографів, які Вам подобаються, перегляньте їхні портфоліо, поспілкуйтесь з ними. По-перше, Ви зрозумієте, чи підходить вам ця людина, оскільки Ви з нею проведете цілий день і важливо, щоб Вам було приємно і зручно з нею спілкуватися. По-друге, зможете визначити професіоналізм фотографа, запитайте, що б він порадив саме Вам, яке місце Вам краще вибрати, чи знімав схожі фотосесії.

Варто знати, що цьогорічний тренд – вечірня зйомка! Надзвичайно красиві фото з вечірніх церемоній при свічках, церемоній біля води чи на воді. А ви ризикнете на таку фотосесію? 🙂
Раджу переглянути дуже цікаве та корисне для всіх відео фотографа Тараса Ковальчука. Тут він значно детальніше розповідає про нюанси роботи під час фотосесії, як гарно виходити на світлинах та де варто проводити зйомки.

Стаття написана за матеріалами відео.