Весільний тренд 2016

Весільний тренд 2016

Без сумніву, цієї весни у тренді – ніжність, легкість та безтурботність! Весільний тренд 2016 – це рожевий кварц та сіреніті!
Рожевий – це вже традиційний колір весіль. “Рожевий кварц” [Pose Quarz] (відтінок класичного рожевого) –  надзвичайно ніжний, спокійний та легко поєднується з весняною палітрою квітів. Це мрійливий відтінок рум’ян, солодкий, жіночний та надзвичайно романтичний.
Другий колір – це заспокійливий відтінок світло-блакитного “Сіреніті” [Serenity], що передає не тільки безтурботність, але й додасть комфорту кожній деталі!
Ці відтінки гармонійно поєднуються з більш насиченими чи пастельними. Вони підійдуть не тільки для весняних чи літніх весіль, при змішуванні з білими і нейтральними тонами вони стануть ідеальними для осені та зими! Тому кількість ідей, щоб створити оригінальний декор є безкінечною!
Подбайте про весільні дрібнички, адже саме вони створюють стиль Вашого весілля, відображають смак, ретельність, атмосферу свята! Пам’ятайте, що весільні запрошення, бонбоньєрки, гостьові картки, номерки столів, дерево побажань – все повинно відповідати стилістиці! А оскільки цього року весільна кольорова гама справді широка та різноманітна – поле для ідей просто величезне!

Думаю, ми швидко полюбимо ці відтінки! Насолоджуйтесь та обирайте свою палітру!